Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53444370
DIČ: 2121378490
Pod hájom 1288/116, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod hájom 1288/116, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 4. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/40995/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Peter Herman od 11. 5. 2023
    konateľspoločník
  • Mgr. Jana Gombárová od 4. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 37,4 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 222,8 tis. €.

222,8 tis. €
Tržby
37,4 tis. €
Strata
224,0 tis. €
Celkové výnosy
106,3 tis. €
Aktíva
92,8 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
64,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 43,2 tis., 2022 73,3 tis., 2023 3,2 tis., 2024 51,0 tis., 2025 −37,4 tis.202143,2 tis.202273,3 tis.20233,2 tis.202451,0 tis.2025−37,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 103,6 tis., 2022 146,0 tis., 2023 167,6 tis., 2024 203,5 tis., 2025 222,8 tis.2021103,6 tis.2022146,0 tis.2023167,6 tis.2024203,5 tis.2025222,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 222,8 tis. € -37,4 tis. €
2024 203,5 tis. € 51,0 tis. €
2023 167,6 tis. € 3,2 tis. €
2022 146,0 tis. € 73,3 tis. €
2021 103,6 tis. € 43,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,6 tis. €
  • Finančné účty26,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov124,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-37,4 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. v konkurze?

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. tržby 222,8 tis. €.

Je firma Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. vykázala stratu 37,4 tis. €.

Kde firma Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. sídli?

Ambulancia všeobecného lekárstva - G G ambulancia, s. r. o. má sídlo na adrese Pod hájom 1288/116, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026