ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53435931
DIČ: 2121432313
IČ DPH: SK2121432313
Lazaretská 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lazaretská 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 21. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2021
Spisová značka: Sro/148931/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Lieskovský od 13. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Pavol Krško od 21. 11. 2020
    konateľspoločník
  • Tomáš Prokopčák od 27. 11. 2024
    konateľ
  • Petit Press, a.s. od 3. 12. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 95,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 726,4 tis. €.

726,4 tis. €
Tržby
95,3 tis. €
Zisk
729,1 tis. €
Celkové výnosy
200,5 tis. €
Aktíva
100,8 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
17,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 75,3 tis., 2022 125,6 tis., 2023 154,4 tis., 2024 156,9 tis., 2025 95,3 tis.202175,3 tis.2022125,6 tis.2023154,4 tis.2024156,9 tis.202595,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 221,1 tis., 2022 445,6 tis., 2023 620,6 tis., 2024 746,4 tis., 2025 726,4 tis.2021221,1 tis.2022445,6 tis.2023620,6 tis.2024746,4 tis.2025726,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 221,1 tis., 2022 446,6 tis., 2023 622,2 tis., 2024 747,6 tis., 2025 729,1 tis.2021221,1 tis.2022446,6 tis.2023622,2 tis.2024747,6 tis.2025729,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 21,9 tis., 2022 33,4 tis., 2023 41,1 tis., 2024 44,1 tis., 2025 28,2 tis.202121,9 tis.202233,4 tis.202341,1 tis.202444,1 tis.202528,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 726,4 tis. € 95,3 tis. €
2024 746,4 tis. € 156,9 tis. €
2023 620,6 tis. € 154,4 tis. €
2022 445,6 tis. € 125,6 tis. €
2021 221,1 tis. € 75,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok36,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky68,9 tis. €
  • Finančné účty95,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie95,3 tis. €
  • Rezervy22,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky77,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. v konkurze?

ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. tržby 726,4 tis. €.

Je firma ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. dosiahla zisk 95,3 tis. €.

Je ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. platiteľom DPH?

ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. sídli?

ZAPO - ZÁBAVA V PODCASTOCH s. r. o. má sídlo na adrese Lazaretská 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026