Pharmacy Invest, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53435222
DIČ: 2121374772
IČ DPH: SK2121374772
Pionierska 982/6, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pionierska 982/6, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 3. 12. 2020
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2021
Spisová značka: Sro/40987/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu , služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Gajdoš od 3. 12. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Zuzana Gajdošová od 3. 12. 2020
    konateľspoločník
  • PharmHold s. r. o. od 9. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pharmacy Invest, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 47,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 20,9 tis. €.

20,9 tis. €
Tržby
47,2 tis. €
Zisk
78,6 tis. €
Celkové výnosy
711,1 tis. €
Aktíva
67,4 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
39,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,2 tis., 2022 −10,6 tis., 2023 17,2 tis., 2024 −19,2 tis., 2025 47,2 tis.20217,2 tis.2022−10,6 tis.202317,2 tis.2024−19,2 tis.202547,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,7 tis., 2022 28,0 tis., 2023 20,8 tis., 2024 22,7 tis., 2025 20,9 tis.202127,7 tis.202228,0 tis.202320,8 tis.202422,7 tis.202520,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,9 tis. € 47,2 tis. €
2024 22,7 tis. € -19,2 tis. €
2023 20,8 tis. € 17,2 tis. €
2022 28,0 tis. € -10,6 tis. €
2021 27,7 tis. € 7,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok269,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok400,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,0 tis. €
  • Finančné účty17,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-6,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie47,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky554,0 tis. €
  • Bankové úvery89,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pharmacy Invest, s. r. o. v konkurze?

Pharmacy Invest, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pharmacy Invest, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pharmacy Invest, s. r. o. tržby 20,9 tis. €.

Je firma Pharmacy Invest, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pharmacy Invest, s. r. o. dosiahla zisk 47,2 tis. €.

Je Pharmacy Invest, s. r. o. platiteľom DPH?

Pharmacy Invest, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pharmacy Invest, s. r. o. sídli?

Pharmacy Invest, s. r. o. má sídlo na adrese Pionierska 982/6, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026