Mestský podnik služieb Turany, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53420799
DIČ: 2121366071
IČ DPH: SK2121366071
Ul. Osloboditeľov 83/91, Turany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ul. Osloboditeľov 83/91, Turany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00
Dátum vzniku: 19. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2022
Spisová značka: Sro/76006/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Piták od 1. 1. 2026
    konateľ
  • mesto Turany od 19. 11. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,2 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 177,5 tis. €.

177,5 tis. €
Tržby
12,2 tis. €
Strata
314,2 tis. €
Celkové výnosy
84,1 tis. €
Aktíva
17,9 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
85,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 13,7 tis., 2023 −7,4 tis., 2024 19,6 tis., 2025 −12,2 tis.20211,2 tis.202213,7 tis.2023−7,4 tis.202419,6 tis.2025−12,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,7 tis., 2022 178,8 tis., 2023 249,7 tis., 2024 302,2 tis., 2025 177,5 tis.202129,7 tis.2022178,8 tis.2023249,7 tis.2024302,2 tis.2025177,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 177,5 tis. € -12,2 tis. €
2024 302,2 tis. € 19,6 tis. €
2023 249,7 tis. € -7,4 tis. €
2022 178,8 tis. € 13,7 tis. €
2021 29,7 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,2 tis. €
  • Zásoby489 €
  • Krátkodobé pohľadávky40,5 tis. €
  • Finančné účty10,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku25,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,2 tis. €
  • Rezervy13,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,4 tis. €
  • Bankové úvery18,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. v konkurze?

Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. tržby 177,5 tis. €.

Je firma Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. vykázala stratu 12,2 tis. €.

Je Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. platiteľom DPH?

Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. sídli?

Mestský podnik služieb Turany, s. r. o. má sídlo na adrese Ul. Osloboditeľov 83/91, Turany, 038 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026