MY WAY GmbH s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53400984
DIČ: 2121356512
IČ DPH: SK2121356512
Hečkova 34, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hečkova 34, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 31. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 8. 2021
Spisová značka: Sro/75893/L
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Hains od 31. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MY WAY GmbH s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 45,2 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 181,4 tis. €.

181,4 tis. €
Tržby
45,2 tis. €
Zisk
73,6 tis. €
Aktíva
57,8 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 91,5 tis., 2022 86,1 tis., 2023 53,0 tis., 2024 59,1 tis., 2025 45,2 tis.202191,5 tis.202286,1 tis.202353,0 tis.202459,1 tis.202545,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 155,7 tis., 2022 204,3 tis., 2023 167,7 tis., 2024 188,6 tis., 2025 181,4 tis.2021155,7 tis.2022204,3 tis.2023167,7 tis.2024188,6 tis.2025181,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 181,4 tis. € 45,2 tis. €
2024 188,6 tis. € 59,1 tis. €
2023 167,7 tis. € 53,0 tis. €
2022 204,3 tis. € 86,1 tis. €
2021 155,7 tis. € 91,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie57,8 tis. €
  • Záväzky15,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MY WAY GmbH s.r.o. v konkurze?

MY WAY GmbH s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MY WAY GmbH s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MY WAY GmbH s.r.o. tržby 181,4 tis. €.

Je firma MY WAY GmbH s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MY WAY GmbH s.r.o. dosiahla zisk 45,2 tis. €.

Je MY WAY GmbH s.r.o. platiteľom DPH?

MY WAY GmbH s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MY WAY GmbH s.r.o. sídli?

MY WAY GmbH s.r.o. má sídlo na adrese Hečkova 34, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026