Deni Finance, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53390962
DIČ: 2121355874
IČ DPH: SK2121355874
Poľná 5955/13, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poľná 5955/13, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 29. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2021
Spisová značka: Sro/39961/S
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Denisa Slašťanová od 29. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Deni Finance, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 346 % na 20,0 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 84,8 tis. €.

84,8 tis. €
Tržby
20,0 tis. €
Zisk
93,0 tis. €
Aktíva
76,5 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,0 tis., 2022 9,4 tis., 2023 4,7 tis., 2024 4,5 tis., 2025 20,0 tis.202131,0 tis.20229,4 tis.20234,7 tis.20244,5 tis.202520,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,3 tis., 2022 54,6 tis., 2023 45,3 tis., 2024 63,3 tis., 2025 84,8 tis.202161,3 tis.202254,6 tis.202345,3 tis.202463,3 tis.202584,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 84,8 tis. € 20,0 tis. €
2024 63,3 tis. € 4,5 tis. €
2023 45,3 tis. € 4,7 tis. €
2022 54,6 tis. € 9,4 tis. €
2021 61,3 tis. € 31,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie76,5 tis. €
  • Záväzky16,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Deni Finance, s. r. o. v konkurze?

Deni Finance, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Deni Finance, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Deni Finance, s. r. o. tržby 84,8 tis. €.

Je firma Deni Finance, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Deni Finance, s. r. o. dosiahla zisk 20,0 tis. €.

Je Deni Finance, s. r. o. platiteľom DPH?

Deni Finance, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Deni Finance, s. r. o. sídli?

Deni Finance, s. r. o. má sídlo na adrese Poľná 5955/13, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026