Sined média s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53374321
DIČ: 2121361341
IČ DPH: SK2121361341
Rúbanisko III 2907/42, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rúbanisko III 2907/42, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.20
Dátum vzniku: 10. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2022
Spisová značka: Sro/40037/S
Predmet podnikania (výber): Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Denis Pšída od 10. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sined média s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 82 % na 8,8 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 43,1 tis. €.

43,1 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
77,3 tis. €
Aktíva
66,3 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,6 tis., 2022 22,0 tis., 2023 2,4 tis., 2024 4,9 tis., 2025 8,8 tis.202121,6 tis.202222,0 tis.20232,4 tis.20244,9 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 51,0 tis., 2022 59,0 tis., 2023 35,7 tis., 2024 34,5 tis., 2025 43,1 tis.202151,0 tis.202259,0 tis.202335,7 tis.202434,5 tis.202543,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,1 tis. € 8,8 tis. €
2024 34,5 tis. € 4,9 tis. €
2023 35,7 tis. € 2,4 tis. €
2022 59,0 tis. € 22,0 tis. €
2021 51,0 tis. € 21,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie66,3 tis. €
  • Záväzky10,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sined média s.r.o. v konkurze?

Sined média s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sined média s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sined média s.r.o. tržby 43,1 tis. €.

Je firma Sined média s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sined média s.r.o. dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Je Sined média s.r.o. platiteľom DPH?

Sined média s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sined média s.r.o. sídli?

Sined média s.r.o. má sídlo na adrese Rúbanisko III 2907/42, Lučenec, 984 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026