POISTENIE ČADCA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53372549
DIČ: 2121346414
IČ DPH: SK2121346414
Nábrežná 1293/3, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nábrežná 1293/3, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 17. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 5. 2025
Spisová značka: Sro/75776/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Varmus od 17. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POISTENIE ČADCA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 9,1 tis. € a tržby jej narástli o 70 % na 153,1 tis. €.

153,1 tis. €
Tržby
9,1 tis. €
Zisk
45,8 tis. €
Aktíva
29,3 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,0 tis., 2022 1,5 tis., 2023 2,8 tis., 2024 8,8 tis., 2025 9,1 tis.2021−4,0 tis.20221,5 tis.20232,8 tis.20248,8 tis.20259,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,7 tis., 2022 43,9 tis., 2023 66,6 tis., 2024 89,9 tis., 2025 153,1 tis.202128,7 tis.202243,9 tis.202366,6 tis.202489,9 tis.2025153,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 153,1 tis. € 9,1 tis. €
2024 89,9 tis. € 8,8 tis. €
2023 66,6 tis. € 2,8 tis. €
2022 43,9 tis. € 1,5 tis. €
2021 28,7 tis. € -4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,3 tis. €
  • Záväzky16,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POISTENIE ČADCA, s. r. o. v konkurze?

POISTENIE ČADCA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POISTENIE ČADCA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POISTENIE ČADCA, s. r. o. tržby 153,1 tis. €.

Je firma POISTENIE ČADCA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POISTENIE ČADCA, s. r. o. dosiahla zisk 9,1 tis. €.

Je POISTENIE ČADCA, s. r. o. platiteľom DPH?

POISTENIE ČADCA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POISTENIE ČADCA, s. r. o. sídli?

POISTENIE ČADCA, s. r. o. má sídlo na adrese Nábrežná 1293/3, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026