PRIZMA POREZ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53361776
DIČ: 2121349956
IČ DPH: SK2121349956
Tatranská ulica 489/35, Pribylina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská ulica 489/35, Pribylina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 20. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2020
Spisová značka: Sro/75783/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Klaučo od 20. 10. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Vladimír Klaučo od 25. 7. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRIZMA POREZ s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,4 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 100,5 tis. €.

100,5 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Strata
90,8 tis. €
Aktíva
83,8 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 259, 2022 1,9 tis., 2023 50,3 tis., 2024 19,7 tis., 2025 −12,4 tis.202125920221,9 tis.202350,3 tis.202419,7 tis.2025−12,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 402,7 tis., 2022 586,3 tis., 2023 434,1 tis., 2024 409,1 tis., 2025 100,5 tis.2021402,7 tis.2022586,3 tis.2023434,1 tis.2024409,1 tis.2025100,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 100,5 tis. € -12,4 tis. €
2024 409,1 tis. € 19,7 tis. €
2023 434,1 tis. € 50,3 tis. €
2022 586,3 tis. € 1,9 tis. €
2021 402,7 tis. € 259 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie83,8 tis. €
  • Záväzky7,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRIZMA POREZ s.r.o. v konkurze?

PRIZMA POREZ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRIZMA POREZ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRIZMA POREZ s.r.o. tržby 100,5 tis. €.

Je firma PRIZMA POREZ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRIZMA POREZ s.r.o. vykázala stratu 12,4 tis. €.

Je PRIZMA POREZ s.r.o. platiteľom DPH?

PRIZMA POREZ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRIZMA POREZ s.r.o. sídli?

PRIZMA POREZ s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská ulica 489/35, Pribylina, 032 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026