Holding realitných kancelárií, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53361024
DIČ: 2121456689
IČ DPH: SK2121456689
P.O. Hviezdoslava 8088, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: P.O. Hviezdoslava 8088, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 24. 3. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 1. 2023
Spisová značka: Sro/76848/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomíra Gašpieriková od 24. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Janka Chorvátová od 24. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Holding realitných kancelárií, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 37,0 tis. €.

37,0 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
56,2 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −220, 2022 4,1 tis., 2023 559, 2024 2,2 tis., 2025 2,2 tis.2021−22020224,1 tis.202355920242,2 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 110,0 tis., 2023 19,9 tis., 2024 78,4 tis., 2025 37,0 tis.2021–2022110,0 tis.202319,9 tis.202478,4 tis.202537,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,0 tis. € 2,2 tis. €
2024 78,4 tis. € 2,2 tis. €
2023 19,9 tis. € 559 €
2022 110,0 tis. € 4,1 tis. €
2021 — -220 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky42,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Holding realitných kancelárií, s. r. o. v konkurze?

Holding realitných kancelárií, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Holding realitných kancelárií, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Holding realitných kancelárií, s. r. o. tržby 37,0 tis. €.

Je firma Holding realitných kancelárií, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Holding realitných kancelárií, s. r. o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je Holding realitných kancelárií, s. r. o. platiteľom DPH?

Holding realitných kancelárií, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Holding realitných kancelárií, s. r. o. sídli?

Holding realitných kancelárií, s. r. o. má sídlo na adrese P.O. Hviezdoslava 8088, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026