Stek Automotive Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53333217
DIČ: 2121345182
IČ DPH: SK2121345182
Jelšová 2694/24, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelšová 2694/24, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 14. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 10. 2020
Spisová značka: Sro/41114/P
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Balaník od 27. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stek Automotive Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,2 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 177,5 tis. €.

177,5 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
50,5 tis. €
Aktíva
21,5 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,5 tis., 2022 5,5 tis., 2023 4,5 tis., 2024 −590, 2025 1,2 tis.20214,5 tis.20225,5 tis.20234,5 tis.2024−59020251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 146,2 tis., 2022 148,4 tis., 2023 161,1 tis., 2024 167,1 tis., 2025 177,5 tis.2021146,2 tis.2022148,4 tis.2023161,1 tis.2024167,1 tis.2025177,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 177,5 tis. € 1,2 tis. €
2024 167,1 tis. € -590 €
2023 161,1 tis. € 4,5 tis. €
2022 148,4 tis. € 5,5 tis. €
2021 146,2 tis. € 4,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,5 tis. €
  • Záväzky29,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stek Automotive Slovakia s.r.o. v konkurze?

Stek Automotive Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stek Automotive Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stek Automotive Slovakia s.r.o. tržby 177,5 tis. €.

Je firma Stek Automotive Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stek Automotive Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je Stek Automotive Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Stek Automotive Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stek Automotive Slovakia s.r.o. sídli?

Stek Automotive Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Jelšová 2694/24, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026