durica4futbal s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53332342
DIČ: 2121353179
IČ DPH: SK2121353179
Pod Vachmajstrom 12, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Vachmajstrom 12, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 21. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2023
Spisová značka: Sro/148296/B
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Ďurica od 21. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť durica4futbal s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 1 % na 17,1 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 185,4 tis. €.

185,4 tis. €
Tržby
17,1 tis. €
Strata
214,6 tis. €
Aktíva
-16,5 tis. €
Vlastné imanie
108 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 277, 2022 635, 2023 11,6 tis., 2024 −16,9 tis., 2025 −17,1 tis.20212772022635202311,6 tis.2024−16,9 tis.2025−17,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 tis., 2022 1,5 tis., 2023 51,0 tis., 2024 143,3 tis., 2025 185,4 tis.20211,9 tis.20221,5 tis.202351,0 tis.2024143,3 tis.2025185,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 185,4 tis. € -17,1 tis. €
2024 143,3 tis. € -16,9 tis. €
2023 51,0 tis. € 11,6 tis. €
2022 1,5 tis. € 635 €
2021 1,9 tis. € 277 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-16,5 tis. €
  • Záväzky231,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma durica4futbal s.r.o. v konkurze?

durica4futbal s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma durica4futbal s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala durica4futbal s.r.o. tržby 185,4 tis. €.

Je firma durica4futbal s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 durica4futbal s.r.o. vykázala stratu 17,1 tis. €.

Je durica4futbal s.r.o. platiteľom DPH?

durica4futbal s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma durica4futbal s.r.o. sídli?

durica4futbal s.r.o. má sídlo na adrese Pod Vachmajstrom 12, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026