SK In via, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53330323
DIČ: 2121355148
Istebné 255, Istebné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Istebné 255, Istebné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 21. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/75806/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Bronislava Nuttová od 21. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK In via, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,2 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 34,7 tis. €.

34,7 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Strata
65,7 tis. €
Aktíva
62,9 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,0 tis., 2022 4,3 tis., 2023 13,8 tis., 2024 18,6 tis., 2025 −4,2 tis.202112,0 tis.20224,3 tis.202313,8 tis.202418,6 tis.2025−4,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,5 tis., 2022 65,7 tis., 2023 32,2 tis., 2024 73,3 tis., 2025 34,7 tis.202149,5 tis.202265,7 tis.202332,2 tis.202473,3 tis.202534,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,7 tis. € -4,2 tis. €
2024 73,3 tis. € 18,6 tis. €
2023 32,2 tis. € 13,8 tis. €
2022 65,7 tis. € 4,3 tis. €
2021 49,5 tis. € 12,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie62,9 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK In via, s. r. o. v konkurze?

SK In via, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK In via, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK In via, s. r. o. tržby 34,7 tis. €.

Je firma SK In via, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK In via, s. r. o. vykázala stratu 4,2 tis. €.

Kde firma SK In via, s. r. o. sídli?

SK In via, s. r. o. má sídlo na adrese Istebné 255, Istebné, 027 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026