Ergasia recruitment spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53327535
DIČ: 2121352530
IČ DPH: SK2121352530
Sadová ulica 425/4, Miloslavov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sadová ulica 425/4, Miloslavov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.10
Dátum vzniku: 21. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2024
Spisová značka: Sro/148293/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta; Administratívne služby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jakub Žemla od 21. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ergasia recruitment spol. s r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,8 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 83,0 tis. €.

83,0 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Strata
76,3 tis. €
Aktíva
61,9 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,9 tis., 2022 13,5 tis., 2023 1,2 tis., 2024 20,5 tis., 2025 −4,8 tis.2021−2,9 tis.202213,5 tis.20231,2 tis.202420,5 tis.2025−4,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,7 tis., 2022 44,6 tis., 2023 30,6 tis., 2024 79,3 tis., 2025 83,0 tis.20214,7 tis.202244,6 tis.202330,6 tis.202479,3 tis.202583,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,0 tis. € -4,8 tis. €
2024 79,3 tis. € 20,5 tis. €
2023 30,6 tis. € 1,2 tis. €
2022 44,6 tis. € 13,5 tis. €
2021 4,7 tis. € -2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie61,9 tis. €
  • Záväzky14,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ergasia recruitment spol. s r. o. v konkurze?

Ergasia recruitment spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ergasia recruitment spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ergasia recruitment spol. s r. o. tržby 83,0 tis. €.

Je firma Ergasia recruitment spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ergasia recruitment spol. s r. o. vykázala stratu 4,8 tis. €.

Je Ergasia recruitment spol. s r. o. platiteľom DPH?

Ergasia recruitment spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ergasia recruitment spol. s r. o. sídli?

Ergasia recruitment spol. s r. o. má sídlo na adrese Sadová ulica 425/4, Miloslavov, 900 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026