HNL SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53320077
DIČ: 2121350495
IČ DPH: SK2121350495
Hollého 296/20, Sabinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 296/20, Sabinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.91
Dátum vzniku: 20. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2021
Spisová značka: Sro/41136/P
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Verejné obstarávanie; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Diana Vavreková od 28. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Richard Šimon od 20. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HNL SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,6 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 794,2 tis. €.

794,2 tis. €
Tržby
14,6 tis. €
Zisk
795,5 tis. €
Celkové výnosy
400,3 tis. €
Aktíva
11,3 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
9,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,1 tis., 2022 74,3 tis., 2023 1,0 tis., 2024 −47,0 tis., 2025 14,6 tis.20215,1 tis.202274,3 tis.20231,0 tis.2024−47,0 tis.202514,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 170,5 tis., 2022 1,6 mil., 2023 928,7 tis., 2024 1,1 mil., 2025 794,2 tis.2021170,5 tis.20221,6 mil.2023928,7 tis.20241,1 mil.2025794,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 794,2 tis. € 14,6 tis. €
2024 1,1 mil. € -47,0 tis. €
2023 928,7 tis. € 1,0 tis. €
2022 1,6 mil. € 74,3 tis. €
2021 170,5 tis. € 5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok330,7 tis. €
  • Zásoby22,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,8 tis. €
  • Finančné účty15,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy37,6 tis. €
  • Fondy zo zisku27 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-46,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky276,7 tis. €
  • Bankové úvery108,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HNL SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

HNL SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HNL SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HNL SLOVAKIA, s. r. o. tržby 794,2 tis. €.

Je firma HNL SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HNL SLOVAKIA, s. r. o. dosiahla zisk 14,6 tis. €.

Je HNL SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

HNL SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HNL SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

HNL SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Hollého 296/20, Sabinov, 083 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026