Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53293312
DIČ: 2121414306
Hniezdne 298, Hniezdne

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hniezdne 298, Hniezdne Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 29. 1. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/41593/P
Predmet podnikania (výber): Stolárstvo; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Václav Vyrostek od 29. 1. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p. v roku 2025 zvýšila zisk o 50 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 60,3 tis. €.

60,3 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
14,2 tis. €
Aktíva
8,3 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 358, 2022 722, 2023 881, 2024 2,0 tis., 2025 3,0 tis.20213582022722202388120242,0 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,5 tis., 2022 47,7 tis., 2023 65,5 tis., 2024 65,3 tis., 2025 60,3 tis.202127,5 tis.202247,7 tis.202365,5 tis.202465,3 tis.202560,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,3 tis. € 3,0 tis. €
2024 65,3 tis. € 2,0 tis. €
2023 65,5 tis. € 881 €
2022 47,7 tis. € 722 €
2021 27,5 tis. € 358 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,3 tis. €
  • Záväzky6,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p. v konkurze?

Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p. tržby 60,3 tis. €.

Je firma Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Kde firma Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p. sídli?

Stolárstvo Václav s. r. o., r.s.p. má sídlo na adrese Hniezdne 298, Hniezdne, 065 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026