Veri Venues s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53281535
DIČ: 2121337042
IČ DPH: SK2121337042
Ostriežová 9060/2, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ostriežová 9060/2, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 30. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 2. 2023
Spisová značka: Sro/147704/B
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Veronika Žužičová od 30. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Veri Venues s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 102 % na 28,5 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 90,1 tis. €.

90,1 tis. €
Tržby
28,5 tis. €
Zisk
44,0 tis. €
Aktíva
34,0 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 12,8 tis., 2023 11,1 tis., 2024 14,1 tis., 2025 28,5 tis.20212,7 tis.202212,8 tis.202311,1 tis.202414,1 tis.202528,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,0 tis., 2022 52,0 tis., 2023 71,7 tis., 2024 79,0 tis., 2025 90,1 tis.202122,0 tis.202252,0 tis.202371,7 tis.202479,0 tis.202590,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 90,1 tis. € 28,5 tis. €
2024 79,0 tis. € 14,1 tis. €
2023 71,7 tis. € 11,1 tis. €
2022 52,0 tis. € 12,8 tis. €
2021 22,0 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,0 tis. €
  • Záväzky10,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Veri Venues s. r. o. v konkurze?

Veri Venues s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Veri Venues s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Veri Venues s. r. o. tržby 90,1 tis. €.

Je firma Veri Venues s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Veri Venues s. r. o. dosiahla zisk 28,5 tis. €.

Je Veri Venues s. r. o. platiteľom DPH?

Veri Venues s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Veri Venues s. r. o. sídli?

Veri Venues s. r. o. má sídlo na adrese Ostriežová 9060/2, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, 841 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026