Technik Montagen - SP, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53274164
DIČ: 2121332015
IČ DPH: SK2121332015
Hatalov 186, Hatalov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hatalov 186, Hatalov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 24. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2021
Spisová značka: Sro/49875/V
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Pollák od 19. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Technik Montagen - SP, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 24,9 tis. € a tržby jej klesli o 80 % na 61,0 tis. €.

61,0 tis. €
Tržby
24,9 tis. €
Zisk
12,7 tis. €
Aktíva
7,0 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 3,5 tis., 2023 1,6 tis., 2024 −10,3 tis., 2025 24,9 tis.20211,2 tis.20223,5 tis.20231,6 tis.2024−10,3 tis.202524,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 204,6 tis., 2022 339,1 tis., 2023 125,7 tis., 2024 310,8 tis., 2025 61,0 tis.2021204,6 tis.2022339,1 tis.2023125,7 tis.2024310,8 tis.202561,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 61,0 tis. € 24,9 tis. €
2024 310,8 tis. € -10,3 tis. €
2023 125,7 tis. € 1,6 tis. €
2022 339,1 tis. € 3,5 tis. €
2021 204,6 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie7,0 tis. €
  • Záväzky5,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Technik Montagen - SP, s. r. o. v konkurze?

Technik Montagen - SP, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Technik Montagen - SP, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Technik Montagen - SP, s. r. o. tržby 61,0 tis. €.

Je firma Technik Montagen - SP, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Technik Montagen - SP, s. r. o. dosiahla zisk 24,9 tis. €.

Je Technik Montagen - SP, s. r. o. platiteľom DPH?

Technik Montagen - SP, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Technik Montagen - SP, s. r. o. sídli?

Technik Montagen - SP, s. r. o. má sídlo na adrese Hatalov 186, Hatalov, 072 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026