Okenné centrum LuMi, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53273150
DIČ: 2121323600
IČ DPH: SK2121323600
Jamník 347, Jamník

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jamník 347, Jamník Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.23
Dátum vzniku: 9. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2020
Spisová značka: Sro/49763/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Kacvinská od 9. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Okenné centrum LuMi, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 2 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 145,0 tis. €.

145,0 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Strata
122,1 tis. €
Aktíva
-3,2 tis. €
Vlastné imanie
103 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 877, 2022 878, 2023 −4,3 tis., 2024 −3,4 tis., 2025 −3,3 tis.202187720228782023−4,3 tis.2024−3,4 tis.2025−3,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 183,5 tis., 2022 284,4 tis., 2023 304,2 tis., 2024 234,1 tis., 2025 145,0 tis.2021183,5 tis.2022284,4 tis.2023304,2 tis.2024234,1 tis.2025145,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 145,0 tis. € -3,3 tis. €
2024 234,1 tis. € -3,4 tis. €
2023 304,2 tis. € -4,3 tis. €
2022 284,4 tis. € 878 €
2021 183,5 tis. € 877 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-3,2 tis. €
  • Záväzky125,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Okenné centrum LuMi, s. r. o. v konkurze?

Okenné centrum LuMi, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Okenné centrum LuMi, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Okenné centrum LuMi, s. r. o. tržby 145,0 tis. €.

Je firma Okenné centrum LuMi, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Okenné centrum LuMi, s. r. o. vykázala stratu 3,3 tis. €.

Je Okenné centrum LuMi, s. r. o. platiteľom DPH?

Okenné centrum LuMi, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Okenné centrum LuMi, s. r. o. sídli?

Okenné centrum LuMi, s. r. o. má sídlo na adrese Jamník 347, Jamník, 053 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026