CEE Partners s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53272200
DIČ: 2121327681
IČ DPH: SK2121327681
Hattalova 12/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hattalova 12/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 18. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2020
Spisová značka: Sro/149570/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Azamat Yerzhanov od 2. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CEE Partners s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 29,1 tis. € a tržby jej klesli o 77 % na 54,0 tis. €.

54,0 tis. €
Tržby
29,1 tis. €
Zisk
80,0 tis. €
Celkové výnosy
952,7 tis. €
Aktíva
411,7 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
42,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,6 tis., 2022 67,7 tis., 2023 67,3 tis., 2024 133,7 tis., 2025 29,1 tis.202128,6 tis.202267,7 tis.202367,3 tis.2024133,7 tis.202529,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,9 tis., 2022 292,0 tis., 2023 232,4 tis., 2024 231,9 tis., 2025 54,0 tis.202158,9 tis.2022292,0 tis.2023232,4 tis.2024231,9 tis.202554,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 54,0 tis. € 29,1 tis. €
2024 231,9 tis. € 133,7 tis. €
2023 232,4 tis. € 67,3 tis. €
2022 292,0 tis. € 67,7 tis. €
2021 58,9 tis. € 28,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky952,0 tis. €
  • Finančné účty525 €
  • Časové rozlíšenie215 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov377,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,1 tis. €
  • Rezervy450 €
  • Dlhodobé záväzky160 €
  • Krátkodobé záväzky540,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CEE Partners s. r. o. v konkurze?

CEE Partners s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CEE Partners s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CEE Partners s. r. o. tržby 54,0 tis. €.

Je firma CEE Partners s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CEE Partners s. r. o. dosiahla zisk 29,1 tis. €.

Je CEE Partners s. r. o. platiteľom DPH?

CEE Partners s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CEE Partners s. r. o. sídli?

CEE Partners s. r. o. má sídlo na adrese Hattalova 12/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026