RR Company SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53270967
DIČ: 2121334105
IČ DPH: SK2121334105
Baničova 3, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Baničova 3, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 18. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2024
Spisová značka: Sro/52302/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Režo od 18. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RR Company SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 2,1 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 24,6 tis. €.

24,6 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Zisk
40,9 tis. €
Aktíva
17,0 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −515, 2022 3,2 tis., 2023 5,1 tis., 2024 2,8 tis., 2025 2,1 tis.2021−51520223,2 tis.20235,1 tis.20242,8 tis.20252,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,8 tis., 2022 34,6 tis., 2023 47,3 tis., 2024 48,7 tis., 2025 24,6 tis.20218,8 tis.202234,6 tis.202347,3 tis.202448,7 tis.202524,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,6 tis. € 2,1 tis. €
2024 48,7 tis. € 2,8 tis. €
2023 47,3 tis. € 5,1 tis. €
2022 34,6 tis. € 3,2 tis. €
2021 8,8 tis. € -515 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,0 tis. €
  • Záväzky23,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RR Company SK s.r.o. v konkurze?

RR Company SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RR Company SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RR Company SK s.r.o. tržby 24,6 tis. €.

Je firma RR Company SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RR Company SK s.r.o. dosiahla zisk 2,1 tis. €.

Je RR Company SK s.r.o. platiteľom DPH?

RR Company SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RR Company SK s.r.o. sídli?

RR Company SK s.r.o. má sídlo na adrese Baničova 3, Nitra, 949 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026