REKA Sklenárstvo, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53251181
DIČ: 2121315097
IČ DPH: SK2121315097
SNP 294/75, Smolenice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 294/75, Smolenice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.34
Dátum vzniku: 28. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 9. 2020
Spisová značka: Sro/47447/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Kardošová od 1. 10. 2025
    konateľ
  • Richard Kardoš od 28. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REKA Sklenárstvo, s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 62 % na 12,2 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 187,0 tis. €.

187,0 tis. €
Tržby
12,2 tis. €
Strata
99,8 tis. €
Aktíva
1,1 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 491, 2023 103, 2024 −7,5 tis., 2025 −12,2 tis.20212,2 tis.202249120231032024−7,5 tis.2025−12,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,8 tis., 2022 126,7 tis., 2023 110,8 tis., 2024 148,6 tis., 2025 187,0 tis.202180,8 tis.2022126,7 tis.2023110,8 tis.2024148,6 tis.2025187,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 187,0 tis. € -12,2 tis. €
2024 148,6 tis. € -7,5 tis. €
2023 110,8 tis. € 103 €
2022 126,7 tis. € 491 €
2021 80,8 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,1 tis. €
  • Záväzky98,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REKA Sklenárstvo, s. r. o. v konkurze?

REKA Sklenárstvo, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REKA Sklenárstvo, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REKA Sklenárstvo, s. r. o. tržby 187,0 tis. €.

Je firma REKA Sklenárstvo, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REKA Sklenárstvo, s. r. o. vykázala stratu 12,2 tis. €.

Je REKA Sklenárstvo, s. r. o. platiteľom DPH?

REKA Sklenárstvo, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REKA Sklenárstvo, s. r. o. sídli?

REKA Sklenárstvo, s. r. o. má sídlo na adrese SNP 294/75, Smolenice, 919 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026