Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53245008
DIČ: 2121316450
IČ DPH: SK2121316450
Kendice 274, Kendice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kendice 274, Kendice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 29. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2023
Spisová značka: Sro/40899/P
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Kočiško od 29. 8. 2020
    konateľ
  • Obec Kendice od 29. 8. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. v roku 2025 zvýšila zisk o 854 % na 4,9 tis. € a tržby jej narástli o 270 % na 307,2 tis. €.

307,2 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
308,1 tis. €
Celkové výnosy
260,3 tis. €
Aktíva
12,6 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
12,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 428, 2022 631, 2023 1,1 tis., 2024 512, 2025 4,9 tis.2021428202263120231,1 tis.202451220254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,2 tis., 2022 49,8 tis., 2023 70,4 tis., 2024 82,9 tis., 2025 307,2 tis.202130,2 tis.202249,8 tis.202370,4 tis.202482,9 tis.2025307,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 37,9 tis., 2022 62,9 tis., 2023 71,7 tis., 2024 82,9 tis., 2025 308,1 tis.202137,9 tis.202262,9 tis.202371,7 tis.202482,9 tis.2025308,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 75, 2022 168, 2023 303, 2024 136, 2025 1,9 tis.20217520221682023303202413620251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 307,2 tis. € 4,9 tis. €
2024 82,9 tis. € 512 €
2023 70,4 tis. € 1,1 tis. €
2022 49,8 tis. € 631 €
2021 30,2 tis. € 428 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky214,3 tis. €
  • Finančné účty19,7 tis. €

Pasíva

  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky371 €
  • Krátkodobé záväzky216,9 tis. €
  • Bankové úvery30,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. v konkurze?

Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. tržby 307,2 tis. €.

Je firma Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Je Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. platiteľom DPH?

Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. sídli?

Obecný sociálny podnik KENDY s. r. o., r. s. p. má sídlo na adrese Kendice 274, Kendice, 082 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026