M - K company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53239016
DIČ: 2121312743
IČ DPH: SK2121312743
Letná 143/3, Poproč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letná 143/3, Poproč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 18. 8. 2020
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 10. 2020
Spisová značka: Sro/49616/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Inštalácia fotovoltaických systémov bez zásahu do elektrických častí; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu , služieb , výroby. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Marián Kozel od 18. 8. 2020
    konateľspoločník
  • Marek Kozel od 18. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M - K company s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 70 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 222 % na 291,7 tis. €.

291,7 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
291,7 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
11,1 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť
19,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,7 tis., 2022 −1,5 tis., 2023 3,3 tis., 2024 2,2 tis., 2025 3,7 tis.2021−1,7 tis.2022−1,5 tis.20233,3 tis.20242,2 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 tis., 2022 332, 2023 8,4 tis., 2024 90,5 tis., 2025 291,7 tis.20212,0 tis.202233220238,4 tis.202490,5 tis.2025291,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 291,7 tis. € 3,7 tis. €
2024 90,5 tis. € 2,2 tis. €
2023 8,4 tis. € 3,3 tis. €
2022 332 € -1,5 tis. €
2021 2,0 tis. € -1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok177,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok57,0 tis. €
  • Zásoby759,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky307,3 tis. €
  • Finančné účty51,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie11,1 tis. €
  • Záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M - K company s.r.o. v konkurze?

M - K company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M - K company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M - K company s.r.o. tržby 291,7 tis. €.

Je firma M - K company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M - K company s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je M - K company s.r.o. platiteľom DPH?

M - K company s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M - K company s.r.o. sídli?

M - K company s.r.o. má sídlo na adrese Letná 143/3, Poproč, 044 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026