Business Logistics, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53236467
DIČ: 2121321917
IČ DPH: SK2121321917
Osadná 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osadná 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 9. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2021
Spisová značka: Sro/147310/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Daniel Ševc od 9. 9. 2020
    konateľspoločník
  • Bc. Mikuláš Ševc od 22. 12. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Business Logistics, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 291 % na 351,2 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
351,2 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
4,0 mil. €
Aktíva
642,5 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
82,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 52,4 tis., 2022 70,9 tis., 2023 68,3 tis., 2024 89,8 tis., 2025 351,2 tis.202152,4 tis.202270,9 tis.202368,3 tis.202489,8 tis.2025351,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 278,5 tis., 2022 657,7 tis., 2023 795,8 tis., 2024 1,4 mil., 2025 2,0 mil.2021278,5 tis.2022657,7 tis.2023795,8 tis.20241,4 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 351,2 tis. €
2024 1,4 mil. € 89,8 tis. €
2023 795,8 tis. € 68,3 tis. €
2022 657,7 tis. € 70,9 tis. €
2021 278,5 tis. € 52,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky179,8 tis. €
  • Finančné účty354,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie249,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov286,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie351,2 tis. €
  • Rezervy942 €
  • Dlhodobé záväzky49,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Business Logistics, s. r. o. v konkurze?

Business Logistics, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Business Logistics, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Business Logistics, s. r. o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma Business Logistics, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Business Logistics, s. r. o. dosiahla zisk 351,2 tis. €.

Je Business Logistics, s. r. o. platiteľom DPH?

Business Logistics, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Business Logistics, s. r. o. sídli?

Business Logistics, s. r. o. má sídlo na adrese Osadná 2, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026