FSA Hrebienok s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53235932
DIČ: 2121322577
IČ DPH: SK2121322577
Starý Smokovec 18100, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starý Smokovec 18100, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 11. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/40948/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Antalicz od 11. 9. 2020
    konateľspoločník
  • HENGRYS s.r.o. od 10. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FSA Hrebienok s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 89 % na 5,7 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 29,0 tis. €.

29,0 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Zisk
22,9 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 1,9 tis., 2023 2,6 tis., 2024 3,0 tis., 2025 5,7 tis.20211,8 tis.20221,9 tis.20232,6 tis.20243,0 tis.20255,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,0 tis., 2022 23,3 tis., 2023 38,3 tis., 2024 31,0 tis., 2025 29,0 tis.202119,0 tis.202223,3 tis.202338,3 tis.202431,0 tis.202529,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,0 tis. € 5,7 tis. €
2024 31,0 tis. € 3,0 tis. €
2023 38,3 tis. € 2,6 tis. €
2022 23,3 tis. € 1,9 tis. €
2021 19,0 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,8 tis. €
  • Záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FSA Hrebienok s. r. o. v konkurze?

FSA Hrebienok s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FSA Hrebienok s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FSA Hrebienok s. r. o. tržby 29,0 tis. €.

Je firma FSA Hrebienok s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FSA Hrebienok s. r. o. dosiahla zisk 5,7 tis. €.

Je FSA Hrebienok s. r. o. platiteľom DPH?

FSA Hrebienok s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FSA Hrebienok s. r. o. sídli?

FSA Hrebienok s. r. o. má sídlo na adrese Starý Smokovec 18100, Vysoké Tatry, 062 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026