JU-CARS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53215249
DIČ: 2121310026
IČ DPH: SK2121310026
Nešporova 1007/3, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nešporova 1007/3, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 18. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 10. 2020
Spisová značka: Sro/47361/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Jurík od 18. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JU-CARS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 3,9 tis. € a tržby jej narástli o 153 % na 141,9 tis. €.

141,9 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
74,1 tis. €
Aktíva
25,7 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 925, 2023 9,5 tis., 2024 3,0 tis., 2025 3,9 tis.20212,9 tis.202292520239,5 tis.20243,0 tis.20253,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,1 tis., 2022 31,9 tis., 2023 56,2 tis., 2024 56,1 tis., 2025 141,9 tis.202137,1 tis.202231,9 tis.202356,2 tis.202456,1 tis.2025141,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,9 tis. € 3,9 tis. €
2024 56,1 tis. € 3,0 tis. €
2023 56,2 tis. € 9,5 tis. €
2022 31,9 tis. € 925 €
2021 37,1 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,7 tis. €
  • Záväzky48,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JU-CARS, s.r.o. v konkurze?

JU-CARS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JU-CARS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JU-CARS, s.r.o. tržby 141,9 tis. €.

Je firma JU-CARS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JU-CARS, s.r.o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je JU-CARS, s.r.o. platiteľom DPH?

JU-CARS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JU-CARS, s.r.o. sídli?

JU-CARS, s.r.o. má sídlo na adrese Nešporova 1007/3, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026