Zrzky, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53202112
DIČ: 2121310961
IČ DPH: SK2121310961
Chemická 1030/5, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chemická 1030/5, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 19. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 10. 2020
Spisová značka: Sro/146998/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Bc. Klaudia Dušička od 8. 4. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zrzky, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 57 % na 6,5 tis. € a tržby jej narástli o 113 % na 243,0 tis. €.

243,0 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
243,1 tis. €
Celkové výnosy
73,4 tis. €
Aktíva
25,6 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
15,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,1 tis., 2022 283, 2023 2,1 tis., 2024 15,3 tis., 2025 6,5 tis.2021−13,1 tis.202228320232,1 tis.202415,3 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,5 tis., 2022 78,0 tis., 2023 96,8 tis., 2024 114,2 tis., 2025 243,0 tis.202154,5 tis.202278,0 tis.202396,8 tis.2024114,2 tis.2025243,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 243,0 tis. € 6,5 tis. €
2024 114,2 tis. € 15,3 tis. €
2023 96,8 tis. € 2,1 tis. €
2022 78,0 tis. € 283 €
2021 54,5 tis. € -13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,4 tis. €
  • Zásoby12,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,2 tis. €
  • Finančné účty18,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy16,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Rezervy700 €
  • Dlhodobé záväzky752 €
  • Krátkodobé záväzky46,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zrzky, s.r.o. v konkurze?

Zrzky, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zrzky, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zrzky, s.r.o. tržby 243,0 tis. €.

Je firma Zrzky, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zrzky, s.r.o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je Zrzky, s.r.o. platiteľom DPH?

Zrzky, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zrzky, s.r.o. sídli?

Zrzky, s.r.o. má sídlo na adrese Chemická 1030/5, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026