SB Zdravie plus s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53196414
DIČ: 2121294989
Sv. Michala 32, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sv. Michala 32, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 25. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/51869/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Stanislava Budayová od 25. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SB Zdravie plus s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 93,1 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 211,1 tis. €.

211,1 tis. €
Tržby
93,1 tis. €
Zisk
211,1 tis. €
Celkové výnosy
339,1 tis. €
Aktíva
320,7 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
86,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 65,4 tis., 2022 75,4 tis., 2023 75,3 tis., 2024 87,0 tis., 2025 93,1 tis.202165,4 tis.202275,4 tis.202375,3 tis.202487,0 tis.202593,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 140,9 tis., 2022 166,5 tis., 2023 184,5 tis., 2024 203,0 tis., 2025 211,1 tis.2021140,9 tis.2022166,5 tis.2023184,5 tis.2024203,0 tis.2025211,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 211,1 tis. € 93,1 tis. €
2024 203,0 tis. € 87,0 tis. €
2023 184,5 tis. € 75,3 tis. €
2022 166,5 tis. € 75,4 tis. €
2021 140,9 tis. € 65,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok104,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,7 tis. €
  • Finančné účty206,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov222,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,4 tis. €
  • Bankové úvery458 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SB Zdravie plus s.r.o. v konkurze?

SB Zdravie plus s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SB Zdravie plus s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SB Zdravie plus s.r.o. tržby 211,1 tis. €.

Je firma SB Zdravie plus s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SB Zdravie plus s.r.o. dosiahla zisk 93,1 tis. €.

Kde firma SB Zdravie plus s.r.o. sídli?

SB Zdravie plus s.r.o. má sídlo na adrese Sv. Michala 32, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026