Slovpaper Collection s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53192478
DIČ: 2121305285
IČ DPH: SK2121305285
Tatranská cesta 3, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská cesta 3, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 1. 8. 2020
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sro/75286/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lukáš Keyzlar od 16. 4. 2025
    konateľ
  • Ing. Róbert Piršč od 16. 4. 2025
    konateľ
  • Slovpaper Recycling s.r.o. od 7. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovpaper Collection s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 24,3 tis. € a tržby jej narástli o 79 % na 739,5 tis. €.

739,5 tis. €
Tržby
24,3 tis. €
Zisk
741,9 tis. €
Celkové výnosy
177,9 tis. €
Aktíva
95,3 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
25,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,0 tis., 2022 33,0 tis., 2023 1,1 tis., 2024 21,1 tis., 2025 24,3 tis.202111,0 tis.202233,0 tis.20231,1 tis.202421,1 tis.202524,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 797,8 tis., 2022 846,1 tis., 2023 414,3 tis., 2024 414,3 tis., 2025 739,5 tis.2021797,8 tis.2022846,1 tis.2023414,3 tis.2024414,3 tis.2025739,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 739,5 tis. € 24,3 tis. €
2024 414,3 tis. € 21,1 tis. €
2023 414,3 tis. € 1,1 tis. €
2022 846,1 tis. € 33,0 tis. €
2021 797,8 tis. € 11,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,5 tis. €
  • Zásoby6,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky151,3 tis. €
  • Finančné účty947 €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov58,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,3 tis. €
  • Rezervy11,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky590 €
  • Krátkodobé záväzky70,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovpaper Collection s. r. o. v konkurze?

Slovpaper Collection s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovpaper Collection s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovpaper Collection s. r. o. tržby 739,5 tis. €.

Je firma Slovpaper Collection s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovpaper Collection s. r. o. dosiahla zisk 24,3 tis. €.

Je Slovpaper Collection s. r. o. platiteľom DPH?

Slovpaper Collection s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovpaper Collection s. r. o. sídli?

Slovpaper Collection s. r. o. má sídlo na adrese Tatranská cesta 3, Ružomberok, 034 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026