Detailors s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53188098
DIČ: 2121295781
IČ DPH: SK2121295781
Pod búdou 230/12, Hôrky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod búdou 230/12, Hôrky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 24. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/75227/L
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Čerňanská Vargová od 24. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Detailors s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 150 % na 4,4 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 36,4 tis. €.

36,4 tis. €
Tržby
4,4 tis. €
Zisk
46,0 tis. €
Aktíva
35,0 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,4 tis., 2022 11,3 tis., 2023 2,1 tis., 2024 1,8 tis., 2025 4,4 tis.202110,4 tis.202211,3 tis.20232,1 tis.20241,8 tis.20254,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,2 tis., 2022 49,7 tis., 2023 25,1 tis., 2024 39,1 tis., 2025 36,4 tis.202133,2 tis.202249,7 tis.202325,1 tis.202439,1 tis.202536,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,4 tis. € 4,4 tis. €
2024 39,1 tis. € 1,8 tis. €
2023 25,1 tis. € 2,1 tis. €
2022 49,7 tis. € 11,3 tis. €
2021 33,2 tis. € 10,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,0 tis. €
  • Záväzky11,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Detailors s. r. o. v konkurze?

Detailors s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Detailors s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Detailors s. r. o. tržby 36,4 tis. €.

Je firma Detailors s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Detailors s. r. o. dosiahla zisk 4,4 tis. €.

Je Detailors s. r. o. platiteľom DPH?

Detailors s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Detailors s. r. o. sídli?

Detailors s. r. o. má sídlo na adrese Pod búdou 230/12, Hôrky, 010 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026