TRESAERIS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53186125
DIČ: 2121297860
IČ DPH: SK2121297860
Hronská 5148/6, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hronská 5148/6, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 25. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 3. 2022
Spisová značka: Sro/146628/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Michal Lúpal od 25. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRESAERIS s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 18,4 tis. € a tržby jej narástli o 154 % na 62,1 tis. €.

62,1 tis. €
Tržby
18,4 tis. €
Zisk
46,0 tis. €
Aktíva
30,5 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,8 tis., 2022 −13,6 tis., 2023 −7,7 tis., 2024 621, 2025 18,4 tis.202127,8 tis.2022−13,6 tis.2023−7,7 tis.2024621202518,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,4 tis., 2022 55,0 tis., 2023 26,3 tis., 2024 24,4 tis., 2025 62,1 tis.202142,4 tis.202255,0 tis.202326,3 tis.202424,4 tis.202562,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,1 tis. € 18,4 tis. €
2024 24,4 tis. € 621 €
2023 26,3 tis. € -7,7 tis. €
2022 55,0 tis. € -13,6 tis. €
2021 42,4 tis. € 27,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,5 tis. €
  • Záväzky15,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRESAERIS s. r. o. v konkurze?

TRESAERIS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRESAERIS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRESAERIS s. r. o. tržby 62,1 tis. €.

Je firma TRESAERIS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRESAERIS s. r. o. dosiahla zisk 18,4 tis. €.

Je TRESAERIS s. r. o. platiteľom DPH?

TRESAERIS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRESAERIS s. r. o. sídli?

TRESAERIS s. r. o. má sídlo na adrese Hronská 5148/6, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026