VI GROUP Ivánska cesta s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53177096
DIČ: 2121315999
IČ DPH: SK2121315999
Roľnícka 157, Bratislava - mestská časť Vajnory

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Roľnícka 157, Bratislava - mestská časť Vajnory Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 23. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 12. 2020
Spisová značka: Sro/147079/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Juraj Duška od 23. 8. 2020
    konateľ
  • Ing.arch. Richard Duška od 23. 8. 2020
    konateľ
  • VI GROUP REAL ESTATE HOLDING s.r.o. od 12. 11. 2022
    spoločník
  • Ing. arch. Barbora Vargová od 11. 3. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 234,7 tis. € a tržby jej klesli o 71 % na 758,6 tis. €.

758,6 tis. €
Tržby
234,7 tis. €
Zisk
444,5 tis. €
Celkové výnosy
306,5 tis. €
Aktíva
239,7 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
36,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,1 tis., 2022 −170,4 tis., 2023 3,0 mil., 2024 852,6 tis., 2025 234,7 tis.2021−10,1 tis.2022−170,4 tis.20233,0 mil.2024852,6 tis.2025234,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 mil., 2022 6,2 mil., 2023 19,8 mil., 2024 2,6 mil., 2025 758,6 tis.20213,7 mil.20226,2 mil.202319,8 mil.20242,6 mil.2025758,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 758,6 tis. € 234,7 tis. €
2024 2,6 mil. € 852,6 tis. €
2023 19,8 mil. € 3,0 mil. €
2022 6,2 mil. € -170,4 tis. €
2021 3,7 mil. € -10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok217,5 tis. €
  • Zásoby25,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,5 tis. €
  • Finančné účty12,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie234,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. v konkurze?

VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. tržby 758,6 tis. €.

Je firma VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. dosiahla zisk 234,7 tis. €.

Je VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. platiteľom DPH?

VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. sídli?

VI GROUP Ivánska cesta s.r.o. má sídlo na adrese Roľnícka 157, Bratislava - mestská časť Vajnory, 831 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026