BM&B Investments, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53168518
DIČ: 2121327351
Pri Šajbách 7753/28, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Šajbách 7753/28, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 17. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/147426/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marian Bilanovič od 17. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BM&B Investments, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 63 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 44,0 tis. €.

44,0 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
16,3 tis. €
Aktíva
11,6 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 340, 2022 −63, 2023 1,0 tis., 2024 2,0 tis., 2025 3,3 tis.20213402022−6320231,0 tis.20242,0 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,3 tis., 2022 10,7 tis., 2023 27,4 tis., 2024 48,0 tis., 2025 44,0 tis.202127,3 tis.202210,7 tis.202327,4 tis.202448,0 tis.202544,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,0 tis. € 3,3 tis. €
2024 48,0 tis. € 2,0 tis. €
2023 27,4 tis. € 1,0 tis. €
2022 10,7 tis. € -63 €
2021 27,3 tis. € 340 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,6 tis. €
  • Záväzky4,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BM&B Investments, s. r. o. v konkurze?

BM&B Investments, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BM&B Investments, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BM&B Investments, s. r. o. tržby 44,0 tis. €.

Je firma BM&B Investments, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BM&B Investments, s. r. o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Kde firma BM&B Investments, s. r. o. sídli?

BM&B Investments, s. r. o. má sídlo na adrese Pri Šajbách 7753/28, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026