Filmarina s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53168411
DIČ: 2121293955
IČ DPH: SK2121293955
Klincová 2136/35, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 2136/35, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 23. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 3. 2021
Spisová značka: Sro/146580/B
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Fotografické služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Kontuľ od 23. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Filmarina s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 4,3 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 401,0 tis. €.

401,0 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
402,3 tis. €
Celkové výnosy
174,3 tis. €
Aktíva
46,6 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
14,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,4 tis., 2022 6,2 tis., 2023 17,8 tis., 2024 3,9 tis., 2025 4,3 tis.20218,4 tis.20226,2 tis.202317,8 tis.20243,9 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 127,8 tis., 2022 173,1 tis., 2023 281,0 tis., 2024 324,9 tis., 2025 401,0 tis.2021127,8 tis.2022173,1 tis.2023281,0 tis.2024324,9 tis.2025401,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 401,0 tis. € 4,3 tis. €
2024 324,9 tis. € 3,9 tis. €
2023 281,0 tis. € 17,8 tis. €
2022 173,1 tis. € 6,2 tis. €
2021 127,8 tis. € 8,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,6 tis. €
  • Zásoby55,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky55,7 tis. €
  • Finančné účty14,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov37,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37 €
  • Krátkodobé záväzky32,1 tis. €
  • Bankové úvery95,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Filmarina s. r. o. v konkurze?

Filmarina s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Filmarina s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Filmarina s. r. o. tržby 401,0 tis. €.

Je firma Filmarina s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Filmarina s. r. o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je Filmarina s. r. o. platiteľom DPH?

Filmarina s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Filmarina s. r. o. sídli?

Filmarina s. r. o. má sídlo na adrese Klincová 2136/35, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026