VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik

Aktívna spoločnosť
IČO: 53148312
DIČ: 2121322665
IČ DPH: SK2121322665
Vyšné Ružbachy 243, Vyšné Ružbachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšné Ružbachy 243, Vyšné Ružbachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.09
Dátum vzniku: 8. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/40922/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Martinek od 8. 9. 2020
    konateľ
  • Obec Vyšné Ružbachy od 21. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik v roku 2025 zvýšila zisk o 689 % na 40,7 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 300,8 tis. €.

300,8 tis. €
Tržby
40,7 tis. €
Zisk
345,9 tis. €
Celkové výnosy
110,9 tis. €
Aktíva
50,5 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
41,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,2 tis., 2022 8,6 tis., 2023 6,5 tis., 2024 5,2 tis., 2025 40,7 tis.202120,2 tis.20228,6 tis.20236,5 tis.20245,2 tis.202540,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 253,9 tis., 2022 205,1 tis., 2023 250,9 tis., 2024 524,4 tis., 2025 300,8 tis.2021253,9 tis.2022205,1 tis.2023250,9 tis.2024524,4 tis.2025300,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 300,8 tis. € 40,7 tis. €
2024 524,4 tis. € 5,2 tis. €
2023 250,9 tis. € 6,5 tis. €
2022 205,1 tis. € 8,6 tis. €
2021 253,9 tis. € 20,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,8 tis. €
  • Zásoby2,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,7 tis. €
  • Finančné účty48,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku4,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,7 tis. €
  • Rezervy10,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky49,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik v konkurze?

VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik tržby 300,8 tis. €.

Je firma VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik dosiahla zisk 40,7 tis. €.

Je VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik platiteľom DPH?

VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik sídli?

VALÍNEK, s. r. o., registrovaný sociálny podnik má sídlo na adrese Vyšné Ružbachy 243, Vyšné Ružbachy, 065 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026