Pivovarská s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53141423
DIČ: 2121279006
IČ DPH: SK2121279006
Pivovarská 1058, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pivovarská 1058, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 30. 6. 2020
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2020
Spisová značka: Sro/75079/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Krško od 30. 6. 2020
    konateľ
  • SODALIT s.r.o. od 4. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pivovarská s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 20,6 tis. €.

20,6 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Strata
20,6 tis. €
Celkové výnosy
426,2 tis. €
Aktíva
23,2 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
27,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,9 tis., 2022 6,2 tis., 2023 −2,7 tis., 2024 8,0 tis., 2025 −4,3 tis.20216,9 tis.20226,2 tis.2023−2,7 tis.20248,0 tis.2025−4,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,3 tis., 2022 26,3 tis., 2023 28,6 tis., 2024 28,6 tis., 2025 20,6 tis.202130,3 tis.202226,3 tis.202328,6 tis.202428,6 tis.202520,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,6 tis. € -4,3 tis. €
2024 28,6 tis. € 8,0 tis. €
2023 28,6 tis. € -2,7 tis. €
2022 26,3 tis. € 6,2 tis. €
2021 30,3 tis. € 6,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok294,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky111,6 tis. €
  • Finančné účty15,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky401,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pivovarská s. r. o. v konkurze?

Pivovarská s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pivovarská s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pivovarská s. r. o. tržby 20,6 tis. €.

Je firma Pivovarská s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pivovarská s. r. o. vykázala stratu 4,3 tis. €.

Je Pivovarská s. r. o. platiteľom DPH?

Pivovarská s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pivovarská s. r. o. sídli?

Pivovarská s. r. o. má sídlo na adrese Pivovarská 1058, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026