R-Line Invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53138619
DIČ: 2121279369
IČ DPH: SK2121279369
Veľká Mača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Mača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 30. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 9. 2020
Spisová značka: Sro/47056/T
Predmet podnikania (výber): Zasielateľstvo; Kuriérske služby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Lancz od 30. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R-Line Invest s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 146 € a tržby jej klesli o 31 % na 31,1 tis. €.

31,1 tis. €
Tržby
146 €
Zisk
31,9 tis. €
Aktíva
18,9 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 1,1 tis., 2023 8,7 tis., 2024 2,0 tis., 2025 14620211,4 tis.20221,1 tis.20238,7 tis.20242,0 tis.2025146
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,4 tis., 2022 40,1 tis., 2023 49,5 tis., 2024 45,2 tis., 2025 31,1 tis.202144,4 tis.202240,1 tis.202349,5 tis.202445,2 tis.202531,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,1 tis. € 146 €
2024 45,2 tis. € 2,0 tis. €
2023 49,5 tis. € 8,7 tis. €
2022 40,1 tis. € 1,1 tis. €
2021 44,4 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,9 tis. €
  • Záväzky13,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R-Line Invest s. r. o. v konkurze?

R-Line Invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R-Line Invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R-Line Invest s. r. o. tržby 31,1 tis. €.

Je firma R-Line Invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R-Line Invest s. r. o. dosiahla zisk 146 €.

Je R-Line Invest s. r. o. platiteľom DPH?

R-Line Invest s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R-Line Invest s. r. o. sídli?

R-Line Invest s. r. o. má sídlo na adrese Veľká Mača, 925 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026