EURO-MONT Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53125916
DIČ: 2121287971
IČ DPH: SK2121287971
Milhostov 173, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Milhostov 173, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 10. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2021
Spisová značka: Sro/49355/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Nikola Dziurová od 10. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EURO-MONT Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 49,7 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 236,3 tis. €.

236,3 tis. €
Tržby
49,7 tis. €
Zisk
236,6 tis. €
Celkové výnosy
143,0 tis. €
Aktíva
98,7 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
38,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,1 tis., 2022 −1,3 tis., 2023 35,1 tis., 2024 −4,9 tis., 2025 49,7 tis.202110,1 tis.2022−1,3 tis.202335,1 tis.2024−4,9 tis.202549,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 141,7 tis., 2022 26,5 tis., 2023 128,4 tis., 2024 191,1 tis., 2025 236,3 tis.2021141,7 tis.202226,5 tis.2023128,4 tis.2024191,1 tis.2025236,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 236,3 tis. € 49,7 tis. €
2024 191,1 tis. € -4,9 tis. €
2023 128,4 tis. € 35,1 tis. €
2022 26,5 tis. € -1,3 tis. €
2021 141,7 tis. € 10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,9 tis. €
  • Zásoby498 €
  • Krátkodobé pohľadávky49,7 tis. €
  • Finančné účty35,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EURO-MONT Slovakia s.r.o. v konkurze?

EURO-MONT Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EURO-MONT Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EURO-MONT Slovakia s.r.o. tržby 236,3 tis. €.

Je firma EURO-MONT Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EURO-MONT Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 49,7 tis. €.

Je EURO-MONT Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

EURO-MONT Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EURO-MONT Slovakia s.r.o. sídli?

EURO-MONT Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Milhostov 173, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026