Bomba Fasáda Slovensko s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53120183
DIČ: 2121281921
Prievozská 4D, Blok E, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 4D, Blok E, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 2. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/146192/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Avuk od 2. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bomba Fasáda Slovensko s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 30,9 tis. €.

30,9 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
90,1 tis. €
Aktíva
43,6 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 10,9 tis., 2023 8,7 tis., 2024 6,6 tis., 2025 6,3 tis.20212,4 tis.202210,9 tis.20238,7 tis.20246,6 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,9 tis., 2022 36,0 tis., 2023 28,6 tis., 2024 48,9 tis., 2025 30,9 tis.20219,9 tis.202236,0 tis.202328,6 tis.202448,9 tis.202530,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,9 tis. € 6,3 tis. €
2024 48,9 tis. € 6,6 tis. €
2023 28,6 tis. € 8,7 tis. €
2022 36,0 tis. € 10,9 tis. €
2021 9,9 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,6 tis. €
  • Záväzky46,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bomba Fasáda Slovensko s.r.o. v konkurze?

Bomba Fasáda Slovensko s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bomba Fasáda Slovensko s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bomba Fasáda Slovensko s.r.o. tržby 30,9 tis. €.

Je firma Bomba Fasáda Slovensko s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bomba Fasáda Slovensko s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Kde firma Bomba Fasáda Slovensko s.r.o. sídli?

Bomba Fasáda Slovensko s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská 4D, Blok E, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026