Stavomal Invest Plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53112369
DIČ: 2121294835
IČ DPH: SK2121294835
Z. Kodálya 779/9, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Z. Kodálya 779/9, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 21. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/47193/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Čulagová od 9. 2. 2024
    konateľ
  • AJ Building s.r.o. od 30. 9. 2022
    spoločník
  • František Zelinka od 16. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavomal Invest Plus, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 156 € a tržby jej narástli o 256 % na 12,2 tis. €.

12,2 tis. €
Tržby
156 €
Strata
12,2 tis. €
Celkové výnosy
435,2 tis. €
Aktíva
5,4 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť
62,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 178, 2022 299, 2023 −155, 2024 270, 2025 −156202117820222992023−15520242702025−156
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 tis., 2022 36,2 tis., 2023 7,8 tis., 2024 3,4 tis., 2025 12,2 tis.20211,9 tis.202236,2 tis.20237,8 tis.20243,4 tis.202512,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,2 tis. € -156 €
2024 3,4 tis. € 270 €
2023 7,8 tis. € -155 €
2022 36,2 tis. € 299 €
2021 1,9 tis. € 178 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby356,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,3 tis. €
  • Finančné účty66,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov75 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-156 €
  • Krátkodobé záväzky429,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavomal Invest Plus, s.r.o. v konkurze?

Stavomal Invest Plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavomal Invest Plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavomal Invest Plus, s.r.o. tržby 12,2 tis. €.

Je firma Stavomal Invest Plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavomal Invest Plus, s.r.o. vykázala stratu 156 €.

Je Stavomal Invest Plus, s.r.o. platiteľom DPH?

Stavomal Invest Plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavomal Invest Plus, s.r.o. sídli?

Stavomal Invest Plus, s.r.o. má sídlo na adrese Z. Kodálya 779/9, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026