GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53101634
DIČ: 2121276949
IČ DPH: SK2121276949
Továrenská 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 19. 6. 2020
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2020
Spisová značka: Sro/145879/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom bytových a nebytových priestorov, pri ktorom sa popri prenájme neposkytujú iné než základné služby spojené s…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Polák od 19. 6. 2020
    konateľ
  • GARBE Industrial Eastern Europe Holding GmbH od 6. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 407,7 tis. € a tržby jej klesli o 64 % na 356,9 tis. €.

356,9 tis. €
Tržby
407,7 tis. €
Strata
359,1 tis. €
Celkové výnosy
257,9 tis. €
Aktíva
150,8 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
26,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −640,8 tis., 2022 150,0 tis., 2023 18,3 tis., 2024 17,7 tis., 2025 −407,7 tis.2021−640,8 tis.2022150,0 tis.202318,3 tis.202417,7 tis.2025−407,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 370,1 tis., 2022 1,3 mil., 2023 761,9 tis., 2024 986,1 tis., 2025 356,9 tis.2021370,1 tis.20221,3 mil.2023761,9 tis.2024986,1 tis.2025356,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 356,9 tis. € -407,7 tis. €
2024 986,1 tis. € 17,7 tis. €
2023 761,9 tis. € 18,3 tis. €
2022 1,3 mil. € 150,0 tis. €
2021 370,1 tis. € -640,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok80,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky77,9 tis. €
  • Finančné účty99,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie204 €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-636,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-407,7 tis. €
  • Rezervy7,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky98,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. v konkurze?

GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. tržby 356,9 tis. €.

Je firma GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 407,7 tis. €.

Je GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. sídli?

GARBE Industrial Real Estate Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026