Assas Invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53101464
DIČ: 2121264783
IČ DPH: SK2121264783
Komenského 475/3, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 475/3, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 11. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2020
Spisová značka: Sro/38962/S
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Assas Invest s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 11,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 36,0 tis. €.

36,0 tis. €
Tržby
11,5 tis. €
Zisk
75,8 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
158,9 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
−38,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,5 tis., 2022 28,1 tis., 2023 36,3 tis., 2024 63,1 tis., 2025 11,5 tis.20216,5 tis.202228,1 tis.202336,3 tis.202463,1 tis.202511,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,1 tis., 2022 0, 2023 0, 2024 41,5 tis., 2025 36,0 tis.202154,1 tis.2022020230202441,5 tis.202536,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 34,3 tis., 2023 44,1 tis., 2025 75,8 tis.2021–202234,3 tis.202344,1 tis.2024–202575,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 5,0 tis., 2023 6,4 tis., 2025 1,3 tis.2021–20225,0 tis.20236,4 tis.2024–20251,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,0 tis. € 11,5 tis. €
2024 41,5 tis. € 63,1 tis. €
2023 0 € 36,3 tis. €
2022 0 € 28,1 tis. €
2021 54,1 tis. € 6,5 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok96,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,6 tis. €
  • Finančné účty41,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov141,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,5 tis. €
  • Rezervy600 €
  • Krátkodobé záväzky989,3 tis. €
  • Bankové úvery117,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Assas Invest s. r. o. v konkurze?

Assas Invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Assas Invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Assas Invest s. r. o. tržby 36,0 tis. €.

Je firma Assas Invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Assas Invest s. r. o. dosiahla zisk 11,5 tis. €.

Je Assas Invest s. r. o. platiteľom DPH?

Assas Invest s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Assas Invest s. r. o. sídli?

Assas Invest s. r. o. má sídlo na adrese Komenského 475/3, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026