povrchovky servis, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53097696
DIČ: 2121326042
IČ DPH: SK2121326042
Osloboditeľov 1340/15, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osloboditeľov 1340/15, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 13. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2025
Spisová značka: Sro/40473/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Grenčík od 13. 8. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Milan Grenčík od 13. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť povrchovky servis, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 24,1 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 305,3 tis. €.

305,3 tis. €
Tržby
24,1 tis. €
Zisk
305,3 tis. €
Celkové výnosy
404,9 tis. €
Aktíva
50,4 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
23,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 2,5 tis., 2022 −6,9 tis., 2023 2,6 tis., 2024 21,7 tis., 2025 24,1 tis.20202,5 tis.2022−6,9 tis.20232,6 tis.202421,7 tis.202524,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 39,1 tis., 2022 49,5 tis., 2023 120,9 tis., 2024 225,4 tis., 2025 305,3 tis.202039,1 tis.202249,5 tis.2023120,9 tis.2024225,4 tis.2025305,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 305,3 tis. € 24,1 tis. €
2024 225,4 tis. € 21,7 tis. €
2023 120,9 tis. € 2,6 tis. €
2022 49,5 tis. € -6,9 tis. €
2020 39,1 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok257,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky145,9 tis. €
  • Finančné účty1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky86,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky192,7 tis. €
  • Bankové úvery74,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma povrchovky servis, s. r. o. v konkurze?

povrchovky servis, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma povrchovky servis, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala povrchovky servis, s. r. o. tržby 305,3 tis. €.

Je firma povrchovky servis, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 povrchovky servis, s. r. o. dosiahla zisk 24,1 tis. €.

Je povrchovky servis, s. r. o. platiteľom DPH?

povrchovky servis, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma povrchovky servis, s. r. o. sídli?

povrchovky servis, s. r. o. má sídlo na adrese Osloboditeľov 1340/15, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026