Poctivé stavby s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53096207
DIČ: 2121263100
IČ DPH: SK2121263100
Malobytčianska 1442, Bytča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malobytčianska 1442, Bytča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 6. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2021
Spisová značka: Sro/74900/L
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alojz Králik od 6. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Poctivé stavby s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 63,5 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 518,3 tis. €.

518,3 tis. €
Tržby
63,5 tis. €
Strata
368,5 tis. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
-126,3 tis. €
Vlastné imanie
106 %
Celková zadlženosť
8,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,1 tis., 2022 14,0 tis., 2023 −112,8 tis., 2024 2,0 tis., 2025 −63,5 tis.202129,1 tis.202214,0 tis.2023−112,8 tis.20242,0 tis.2025−63,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 302,3 tis., 2022 1,3 mil., 2023 925,4 tis., 2024 862,2 tis., 2025 518,3 tis.2021302,3 tis.20221,3 mil.2023925,4 tis.2024862,2 tis.2025518,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 518,3 tis. € -63,5 tis. €
2024 862,2 tis. € 2,0 tis. €
2023 925,4 tis. € -112,8 tis. €
2022 1,3 mil. € 14,0 tis. €
2021 302,3 tis. € 29,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok626 €
  • Dlhodobý hmotný majetok310,8 tis. €
  • Zásoby1,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky363,9 tis. €
  • Finančné účty7,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-68,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-63,5 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Dlhodobé záväzky318,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery719,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Poctivé stavby s. r. o. v konkurze?

Poctivé stavby s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Poctivé stavby s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Poctivé stavby s. r. o. tržby 518,3 tis. €.

Je firma Poctivé stavby s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Poctivé stavby s. r. o. vykázala stratu 63,5 tis. €.

Je Poctivé stavby s. r. o. platiteľom DPH?

Poctivé stavby s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Poctivé stavby s. r. o. sídli?

Poctivé stavby s. r. o. má sídlo na adrese Malobytčianska 1442, Bytča, 014 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026