Polo Investments s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53092457
DIČ: 2121270437
IČ DPH: SK2121270437
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 16. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2025
Spisová značka: Sro/160830/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Textilná výroba; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Polovka od 16. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Polo Investments s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 455 % na 8,8 tis. € a tržby jej narástli o 61 % na 60,0 tis. €.

60,0 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
23,4 tis. €
Aktíva
16,3 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 901, 2022 298, 2023 −86, 2024 1,6 tis., 2025 8,8 tis.202190120222982023−8620241,6 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,2 tis., 2022 38,0 tis., 2023 46,9 tis., 2024 37,3 tis., 2025 60,0 tis.202145,2 tis.202238,0 tis.202346,9 tis.202437,3 tis.202560,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,0 tis. € 8,8 tis. €
2024 37,3 tis. € 1,6 tis. €
2023 46,9 tis. € -86 €
2022 38,0 tis. € 298 €
2021 45,2 tis. € 901 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,3 tis. €
  • Záväzky7,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Polo Investments s. r. o. v konkurze?

Polo Investments s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Polo Investments s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Polo Investments s. r. o. tržby 60,0 tis. €.

Je firma Polo Investments s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Polo Investments s. r. o. dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Je Polo Investments s. r. o. platiteľom DPH?

Polo Investments s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Polo Investments s. r. o. sídli?

Polo Investments s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026