Wörwag Pharma Slovensko s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53090683
DIČ: 2121301996
IČ DPH: SK2121301996
Ivanská cesta 30/B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivanská cesta 30/B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 6. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sro/145570/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Frzonová od 6. 6. 2020
    konateľ
  • Generosan GmbH od 14. 1. 2022
    spoločník
  • Wörwag Pharma International GmbH od 14. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 631,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 23,6 mil. €.

23,6 mil. €
Tržby
631,8 tis. €
Zisk
23,7 mil. €
Celkové výnosy
5,9 mil. €
Aktíva
866,1 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
17,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 372,4 tis., 2022 378,2 tis., 2023 199,5 tis., 2024 713,5 tis., 2025 631,8 tis.2021372,4 tis.2022378,2 tis.2023199,5 tis.2024713,5 tis.2025631,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,6 mil., 2022 22,1 mil., 2023 21,8 mil., 2024 23,2 mil., 2025 23,6 mil.202122,6 mil.202222,1 mil.202321,8 mil.202423,2 mil.202523,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,6 mil. € 631,8 tis. €
2024 23,2 mil. € 713,5 tis. €
2023 21,8 mil. € 199,5 tis. €
2022 22,1 mil. € 378,2 tis. €
2021 22,6 mil. € 372,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,3 tis. €
  • Zásoby1,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky249,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,3 mil. €
  • Finančné účty1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie36,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov228,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie631,8 tis. €
  • Rezervy948,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. v konkurze?

Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. tržby 23,6 mil. €.

Je firma Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. dosiahla zisk 631,8 tis. €.

Je Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. platiteľom DPH?

Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. sídli?

Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. má sídlo na adrese Ivanská cesta 30/B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026