WAV Invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53083962
DIČ: 2121268292
IČ DPH: SK2121268292
Štefana Moyzesa 2135/30, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefana Moyzesa 2135/30, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 13. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2020
Spisová značka: Sro/49138/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Werner Zajac od 28. 5. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WAV Invest s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 28,1 tis. € a tržby jej ostali na 627,1 tis. €.

627,1 tis. €
Tržby
28,1 tis. €
Zisk
629,2 tis. €
Celkové výnosy
211,0 tis. €
Aktíva
69,0 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
15,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 4,4 tis., 2023 19,6 tis., 2024 24,3 tis., 2025 28,1 tis.20212,1 tis.20224,4 tis.202319,6 tis.202424,3 tis.202528,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 79,5 tis., 2022 222,7 tis., 2023 540,7 tis., 2024 627,0 tis., 2025 627,1 tis.202179,5 tis.2022222,7 tis.2023540,7 tis.2024627,0 tis.2025627,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 627,1 tis. € 28,1 tis. €
2024 627,0 tis. € 24,3 tis. €
2023 540,7 tis. € 19,6 tis. €
2022 222,7 tis. € 4,4 tis. €
2021 79,5 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok79,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky54,2 tis. €
  • Finančné účty77,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie28,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky50,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,3 tis. €
  • Bankové úvery77,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WAV Invest s.r.o. v konkurze?

WAV Invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WAV Invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WAV Invest s.r.o. tržby 627,1 tis. €.

Je firma WAV Invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WAV Invest s.r.o. dosiahla zisk 28,1 tis. €.

Je WAV Invest s.r.o. platiteľom DPH?

WAV Invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WAV Invest s.r.o. sídli?

WAV Invest s.r.o. má sídlo na adrese Štefana Moyzesa 2135/30, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026