RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53081234
DIČ: 2121274342
IČ DPH: SK2121274342
Prílohy 54, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prílohy 54, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 18. 6. 2020
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2020
Spisová značka: Sro/50927/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ionut-Cătălin Roșca od 29. 5. 2024
    konateľ
  • Juliette Bachinger od 9. 1. 2026
    konateľ
  • Ladislav Ševčík od 13. 3. 2026
    konateľ
  • Maximilian Schüssler od 13. 3. 2026
    konateľ
  • C & A Mode s.r.o. od 11. 3. 2021
    spoločník
  • C&A B.V. od 9. 3. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 23 % na 1,1 mil. € a tržby jej narástli o 15 % na 20,0 mil. €.

20,0 mil. €
Tržby
1,1 mil. €
Zisk
20,4 mil. €
Celkové výnosy
48,2 mil. €
Aktíva
21,9 mil. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
53,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 −5,4 mil., 2023 2,2 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,4 mil., 2026 1,1 mil.2022−5,4 mil.20232,2 mil.20241,3 mil.20251,4 mil.20261,1 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 0, 2023 14,5 mil., 2024 16,5 mil., 2025 17,4 mil., 2026 20,0 mil.20220202314,5 mil.202416,5 mil.202517,4 mil.202620,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 4,5 tis., 2025 17,9 mil., 2026 20,4 mil.20224,5 tis.2023–2024–202517,9 mil.202620,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 −108,1 tis., 2025 270,8 tis., 2026 707,1 tis.2022−108,1 tis.2023–2024–2025270,8 tis.2026707,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 20,0 mil. € 1,1 mil. €
2025 17,4 mil. € 1,4 mil. €
2024 16,5 mil. € 1,3 mil. €
2023 14,5 mil. € 2,2 mil. €
2022 0 € -5,4 mil. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,0 mil. €
  • Zásoby182,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky514,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky21,0 mil. €
  • Finančné účty209,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,3 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Kapitálové fondy23,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-2,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,1 mil. €
  • Rezervy327,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie518,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. v konkurze?

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. tržby 20,0 mil. €.

Je firma RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. dosiahla zisk 1,1 mil. €.

Je RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. platiteľom DPH?

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. sídli?

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. má sídlo na adrese Prílohy 54, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026