Prvá rekreačná s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53066367
DIČ: 2121249086
IČ DPH: SK2121249086
Kalinčiakova 506/15, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kalinčiakova 506/15, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.21
Dátum vzniku: 15. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 8. 2020
Spisová značka: Sro/51212/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PhDr. Jana Porubská, PhD. od 13. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Prvá rekreačná s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 65,6 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 444,0 tis. €.

444,0 tis. €
Tržby
65,6 tis. €
Strata
444,0 tis. €
Celkové výnosy
10,6 mil. €
Aktíva
52,8 tis. €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
0,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 79,8 tis., 2023 8,0 tis., 2024 20,9 tis., 2025 −65,6 tis.20214,7 tis.202279,8 tis.20238,0 tis.202420,9 tis.2025−65,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 79,7 tis., 2022 580,0 tis., 2023 224,8 tis., 2024 342,2 tis., 2025 444,0 tis.202179,7 tis.2022580,0 tis.2023224,8 tis.2024342,2 tis.2025444,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 444,0 tis. € -65,6 tis. €
2024 342,2 tis. € 20,9 tis. €
2023 224,8 tis. € 8,0 tis. €
2022 580,0 tis. € 79,8 tis. €
2021 79,7 tis. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,8 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,1 tis. €
  • Finančné účty326,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov113,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-65,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky38,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Prvá rekreačná s.r.o. v konkurze?

Prvá rekreačná s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Prvá rekreačná s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Prvá rekreačná s.r.o. tržby 444,0 tis. €.

Je firma Prvá rekreačná s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Prvá rekreačná s.r.o. vykázala stratu 65,6 tis. €.

Je Prvá rekreačná s.r.o. platiteľom DPH?

Prvá rekreačná s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Prvá rekreačná s.r.o. sídli?

Prvá rekreačná s.r.o. má sídlo na adrese Kalinčiakova 506/15, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026